RC Slavia Praha > U16 vyhráli doma s Pragou

U16 vyhráli doma s Pragou

1.4.2019

V prvním jarním zápase jsme přivítali doma mužstvo  RC Praga  které má několik posil  ze Sparty .

V prvním poločase jsme se poměrně rychle ujali vedení ale soupeři se dvakrát povedlo skórovat a držet s námi krok .

Poločas jsme nakonec vyhráli  26:12 a do druhé půle jsme nastupovali s vedením které jsme chtěli udržet.

To ne jen že se nám povedlo ale soupeře jsme začali přehrávat zejména útokem kdy hráčům Pragy evidentně trochu došli fyzické síly .

Výsledek  57:12 nakonec působí trochu jednoznačně v náš prospěch ale s předvedenou hrou nejsme tak úplně spokojeni . Hráči nedělali věci které děláme na tréninku a proto je i nadále co zlepšovat .

Velmi pozitivním projevem byla hra v obraně kde jsme se oproti podzimu hodně zlepšili ve vybíhání . Ale obranu nám lépe prověří silnější mužstva na které teprve narazíme .

Teď v sobotu jedem na utkání do Brna kde se střetneme s mužstvem  RC Brno Bystrc.