RC Slavia Praha > U18: Slavia - Říčany 5-22 (0-17)

U18: Slavia - Říčany 5-22 (0-17)

15.5.2017

V netradiční termín v neděli odpoledne jsme přivítali tradičního soupeře. Na Slavii přijeli mnoho zápasů neporažení junioři z RC Říčany. Těžšího soupeře jsme si na potvrzení vzrůstající formy vybrat nemohli.

Tento zápas už neměl na konečné podobě tabulky TOP4 nic změnit. Tedy, nezměnil by, kdyby Tatra z nepochopitelných důvodů nedala přednost soukromým zájmům v podobě výletu několika hráčů do Francie a na Dragon tak vůbec nedorazila. Díky předpokládané kontumaci jejich zápasu jsme se tak mohli v případě vítězství posunout na třetí místo.

1 Rohlík, 2 Pažout, 3 Očenášek - 4 Zahrádka, 5 Doubek - 6 Jech, 8 Usov, 7 Hobzík - 9 Procházka, 10 Veselý (c) - 11 Miřácký, 12 David, 13 Ševčík, 14 Havelka - 15 Pospíšil

Na střídání Krois, Benko a Brunclík.

Sestavu tak doplnili Max Procházka a Franta Havelka z U16.

Z celkového projevu utkání bylo zřejmé, že pro oba týmy bylo těžké hledat motivaci. Nesoustředěný výkon hostů dostával do šance slávisty. Naopak osobní a taktické chyby slávistů dostávali do šancí říčanské. Díky dvěma slepeným pětkám mezi 13. a 18. minutou a proměněnému trestnému kopu tak v poločase vedli Říčany o 17 bodů. Druhá půle měla podobný průběh. Říčany na jejím začátku navýšily vedení o 22 bodů a v 28. minutě se po sérii trestných kopů v pětimetrovce soupeře podařilo rojem upravit skóre na konečných 5-22. Pětku nakonec přiklepl Kuba Doubek.

Slávisté asi předvedli letošní maximum. Opět byly velmi solidní mlýny, dokázali jsme uhrát všechny naše a navíc nejméně jeden soupeři vzít, a naopak tristní auty, kdy nám soupeř bral v podstatě všechny míče. Chybí mi prvek překvapení, párkrát jsme nevyužili možnost zahrát rychlý aut a přesunout těžiště hry od vlastního brankoviště. Penalty se nemusí zahrávat jen kopem do autu, ve kterých nejsme úplně jistí, je ještě možnost volit mlýn, které máme solidní.

V dalším kole, pravděpodobně opět v sobotu, si tak toto utkání zopakujeme v Říčanech při semifinále.

  Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec

 

 

 

  Zoom gallery

 

Partneři:

 

 

 

 

 

 

 

Zoom gallery

Zoom gallery

Zlatí partneři

Ladislav Dráb
Miloš Pešek
Vlasta Bažant
Milan Rázga
Jan Kolář

Petr Ryvola

Stříbrní partneři

Hana Pešková
Jiří Huptych
David Frydrych

Bronzoví partneři

Petr Moravec