RC Slavia Praha > Týmy > Junioři U19 > U19 vybojovali bronzovou medaily

U19 vybojovali bronzovou medaily

4.6.2019

1.6 naši junioři bojovali v play-off utkání o třetí místo celostátní ligy na hřišti RC Tatra Smíchov. Na konci dubna s Tatrou prohráli 7:35, tak jí měli co vracet.

Celý první poločas byl velmi vyrovnaný a nervózní. Jako obvykle jsme v začátku utkání zaspali a nechali si položit první pětku. Následně jsme však protlačili naší pětku, Tatra opět kontrovala a my zase korigovali výsledek na poločasových 14:10. To už jsme byli v zápase, uklidnili se a dobrým útokem jsme tlačili soupeře. Tak se nám podařilo dvakrát skórovat a odskočit soupeři na rozdíl deseti bodů. Možná pak naše pozornost opadla až příliš a nechali jsme cca 5 minut ořed koncem soupeře se dostat do zápasu, položil nám pětku, dostal se na rozdíl tří bodů a nastalo peklo. Nedařilo se nám Tatru dostat z dvaadvacítky a odolávali jsme velkému tlaku. Dokonce nám pronikl i hráč do pětkoviště s míčem, naštěstí byl vynešen do autu. Nicméně jsme hrdinně odolali, po chybě soupeře získali trestný kop a míč v autu nám přidělil bronzové medaile.

Konečný stav 21:24