1.5.2016 Slávistky v Petrovicích znovu vítězné - kopie

Za krásného  počasí Slávistky zvítězily na turnaji v Petrovicích. více

1.5.2016 Slávistky v Petrovicích znovu vítězné

18.4.2016 Slávistky v Havířově opět vítězné - kopie

I ve druhém turnaji jarní části 1. série 7s zvítězily Slávistky. Tentokrát za ideálního počasí a bez ztráty jediného zápasu. více

18.4.2016 Slávistky v Havířově opět vítězné

11.4.2016 Zmrzlé, zmoklé, vítězné

Hračky RC Slavia zvítězily v prvním turnaji série sedmičkového ragby! První utkání bylo snadným vítězstvím nad Sedlčany 22:0 Druhý zápas byl mnohem těžší, měly jsme řadu problémů v 1.poločase a prohrávaly již  0:12. Po zlepšené hře v závěru jsme snížily na konečných 10:12 ... více

11.4.2016 Zmrzlé, zmoklé, vítězné - kopie

7.4.2016 Šampionát žen XV skončil vítězstvím Spatria milobr2012

V posledním rozhodujícím utkání se střetla kombinovaná ženstva Vydry (Vyškov, Dragon) a Spartia (Sparta, Slavia, Tatra) s výsledkem 14 : 20, takže se šampionkami stala i děvčata RC Slavia. Blahopřejeme.
více

9.6.2015 Poslední 5.turnaj II série žen 7s

V neděli jsme odehráli poslední turnaj II. Série žen 7s v Kralupech. Po třech vítězstvích a jednom druhém místě jsme stále neměli jistotu, jestli postoupíme. Abychom si postup zajistili, potřebovali jsme skončit nejhůře na třetím místě, to znamenalo zvítězit ve dvou ze třech zápasů na turnaji. více

25.5.2015 4.turnaj sedmičkové série žen v Bratislavě

V sobotu jsme odehráli 4. turnaj II ženské sedmičkové série. Turnaj, který se odehrál za stálého deště v Bratislavě, trochu poznamenala neúčast Pardubic. více

10.5.2015 3. turnaj 2.série 7s žen

Za krásného počasí jsme odehráli třetí turnaj 2. série žen ve Zlíně. Ve skupině jsme nejprve porazili Pardubice 32:7 (15:0) a pak i České Budějovice 27:14 (15:0). více

27.4.2015 2. turnaje 7s žen i mužů

Ve víkendových turnajích si vedli daleko lépe ženy, které vyhráli. Muži si z vyškova odvezli páté místo. více

14.10.2013 Podzimní sezóna Hvězdiček očima trenéra Vlasty Bažanta

Po sestupu do II.ligy jsme novou sezónu zahájili turnajem v Říčanech. V prvním zápase proti nováčkovi z Kralup jsme se trochu rozkoukávali, ale nakonec jsme vyhráli 30:0 po poločase 10:0. V druhém zápase proti silnému Havířovu jsme se sice dokázali kombinační hrou prosadit, ale zaplatili jsme za zbytečné chyby při příjmu a prohráli tak 14:22 po poločase 7:7. více

11.9.2013 Hvězdičky v Říčanech zahájily podzimní část sezóny 2013/2014

První zářijovou sobotu odstartovala nová sezóna sedmičkové soutěže žen. Pro naše holky sice znamená účast v II. lize, nicméně se toho nebojíme, o své místo na hvězdném nebi se popereme a budeme doufat, že za rok se opět setkáme se starými známými v lize první. více

2.5.2013 Aprílová Sparta RC Slavia Praha 7's

O poslední aprílové neděli jsme na Spartě zahájily jarní část soutěže 7's. Soupeřkami nám v základní části byly úřadující mistryně ČR z Petrovic (45:0), skvěle hrající kočky z Brna (45:0) a nakonec jako vždy bojovné Tatrovačky (38:5). Čtvrtý a poslední souboj, o umístění, jsme svedly s Přeloučí (43:5). více

13.11.2012 Druhý zápas 15s Sestava v Říčanech

V sobotu jsme odehráli další zápas patnáctkové série. V Říčanech jsme nastoupili proti týmu složenému z hráček Sparty a Tatry (Spatra). více