RC Slavia Praha > Týmy > Slávistky

Ženské ragby v RC Slavia Praha

Aktuality a novinky

15.10.2012 MČR žen 7s - Tatra Výkop

V úvodním utkání posledního podzimního turnaje jsme nastoupili proti vítězi z Brna Spartě. více

8.10.2012 MČR žen 7s - Brno ...to jsme si ještě přihrávaly

Druhý turnaj v Přelouči jsme byli nuceni kvůli epidemii virózy vynechat, takže dalším turnajem pro nás bylo Brno. více

8.10.2012 MČR žen 7s - Brno

17.9.2012 MČR žen 7s - Petrovice

Petrovičtí jako obvykle objednali nádherné počasí, takže nový ročník soutěže mohl začít s plnou parádou. Slávistky byly u toho. více

14.5.2012 MČR žen 7s - turnaj ve Vyškově

Vyškov nás přivítal dost chladným počasím. Na turnaji nás čekali domácí a béčko Petrovic. více

9.5.2012 MČR žen 7s - turnaj v Přelouči ...nejde to

Na turnaji v Přelouči nás čekalo výborné počasí a týmy z druhé poloviny tabulky. Právem jsme tedy očekávali zisk bodů a vylepšení našeho postavení v tabulce. více

23.4.2012 MČR žen 7s - turnaj v Edenu

Zápasy proti prvním třem týmům soutěže jednoznačně odhalily naše slabiny: nedisciplinovaná obrana, impotence v útoku a problémy se sestavou. více

15.4.2012 MČR žen 7s - turnaj na Tatře

V sobotu na Tatře jsme odehráli jen dvě utkání, jedno s béčkem Petrovic a druhé s Vyškovem. více

3.4.2012 MČR žen 7s - turnaj na Spartě

S novou kapitánkou Ivetou Bubníkovou jsme zahájili sezónu sedmičkových turnajů na Spartě. více

26.3.2012 MČR žen 10s - Slavia Úspěšný aut (foto Marek Hora)

V neděli jsme se konečně dočkali zahájení sezóny i v Edenu, který hostil závěrečný turnaj 10-tkové soutěže žen. více

17.3.2012 Slávistky - Southampton Woodpeckers 30:34 po zápase (foto Jan Macháček)

V prvním zápase sezony jsme na našem hřišti přivítaly tým Woodpeckers z univerzity v Southamptonu. Natěšené po dlouhé zimní přípravě, za skvělého počasí a na perfektním trávníku, jsme se s vervou pustily do soupeřek.

24.10.2011 MČR žen 10s - Brno O přestávce (foto Petra Zvolánková)

Do prvního utkání jsme po dohodě nastoupili o půl hodiny dříve a než jsme se proti domácímu Dragonu rozkoukali, prohrávali jsme 26:0 a to v v 11' prvního poločasu. Do té doby jsme spali. Kdokoliv se dostal k míči, udělal chybu. Za celý poločas jsme nevyhráli jediný vlastní ruck, prohráli jsme dokonce i vlastní nesoutěžní mlýny. Naše obrana byla neorganizovaná, utráceli jsme síly neplodným člunkovým během. V útoku jsme se skvělými přihrávkami dostávali o spoustu metrů zpět.V závěru prvního poločasu jsme se trochu probrali a korigovali stav po pětkách Kateřiny Kulové a Martiny Hlaváčové.  Ve druhé půli jsme ale znovu upadli do letargie v klidu hrající soupeř neustále zvyšoval svůj náskok až na konečných 48:12. více

10.10.2011 MČR žen 7s - turnaj v Ostravě po výprasku se Spartou

Ostrava nás přivítala deštěm a studeným počasím. V prvním zápase jsme nastoupili proti úřadujícímu mistru ČR z Petrovic a ničím jsme ho nedokázali překvapit. Naše obrana byla dezorganizovaná, v mlýnech jsme se neprosadili a tak se soupeřky snadno dostávaly do přečíslení. Petrovice položily celkem 4 pětky a zápas tak skončil 0:26 po poločase 0:12. více

2.10.2011 MČR žen 7s - turnaj v Petrovicích

V žáru babího léta jsme odehráli druhý turnaj v Petrovicích. V prvním utkání jsme nastoupili proti béčku Petrovic. Po celý zápas jsme měli trvalou převahu, dominovali jsme ve mlýnech, slušně jsme bránili. Dařily se nám i výkopy, z kterých jsme dokázali získat balón a útočit. Zcela jsme ale propadli v efektivitě útoků. Naštěstí máme v týmu Kateřinu Kulovou, která zajistila všechny naše body a nakonec jsme podle očekávání zvítězili 17:5 po poločase 10:0. více