RC Slavia Praha > Týmy > Slávistky

Ženské ragby v RC Slavia Praha

Aktuality a novinky

5.6.2011 Slávistky úspěšné na MČR žen na Tatře

Turnaj na Tatře se nám po dlouhé době vydařil. Přestože v bodovém zápise se objevují pouze Kateřina Kulová s Bárou Světlíkovou, není výsledek dán pouze individuálními schopnostmi jmenovaných hráček.  Poprvé po dlouhé době jsme dokázali udržet balón ve hře a zahrát několik fází za sebou.  více

17.5.2011 MČR žen v Edenu

Po prvním turnaji ve Vyškově, kde jsme nejprve prohráli se Spartou a pak porazili Zlín, jsme se prezentovali i na domácí půďě v Edenu. více

14.5.2011 Turnaj žen a dívek v Edenu -

Pokud se kromě ragby rádi podíváte i na ladné křivky, zveme vás na turnaj žen a dívek do Edenu. Fanoušci mohou slunečný ragbyový den zahájit na Tatře fanděním týmu Hvězd a pak se přesunout do Edenu, kde se utkají týmy žen a dívek Petrovic, Sparty, Slavie, Tatry, Dragonu, Přelouče, Mariánských Hor, Sedlčan a Vyškova.

15.11.2010 Pohár žen v 10's na Slavii

V prvním zápase turnaje se náš spojený tým Slavie a Tatry utkal se zkušenějšími Petrovicemi a nezačal příliš dobře. V útoku jsme hráli staticky a když už jsme se posunuli dopředu, tak jsme vzápětií míč v kontaktu ztratili. Obrana byla dezorganizovaná a zvláště na křídlech jsme nechávali spoustu volného prostoru. Toho soupeřky využily ke skórování ve 2 a 5', kdy vedly už 0:12. Pak se ale naše hráčky uklidnily, soupeřky zatlačily do defenzívy. V 8' nejprve snížila Kateřina Daníčková a potom ve 13' položila Gabriela Kadlecová.a následující konverzí srovnala poločasové skóre na 12:12 Martina Hlaváčová. více

11.10.2010 MČR žen 7s - turnaj v Petrovicích

Na turnaji v Petrovicích jsme za nádherného počasí hráli jen dvě utkání. více

4.10.2010 MČR žen 7s - turnaj v Přelouči

Za nádherného počasí jsme v prvním zápase nastoupili proti Ostravě a nehráli jsme dobře. Od soupeře jsme si nechali vnutit hru plnou kontaktů, ve kterých jsme přicházeli o balón. Nedokázali jsme si přihrát a vůbec jsem neskládali. Výsledek se brzy dostavil. Prohráli jsme 7:15 po poločase 0:10. více

21.9.2010 MČR žen 7s - turnaj v Brně Dragon Brno - Slavia Praha

Se dvěma nováčky v sestavě jsme vstoupili do nového ročníku MČR v sedmičkovém ragby žen na turnaji v Brně. V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím hráčkám. Nehráli jsme dobře, soupeřkám jsme přenechali iniciativu, špatně jsme hráli ve standardních situacích, v obraně i v útoku. Zaslouženě jsme tak prohráli 27:0 po poločase 12:0. více

19.10.2009 Slávistky: Turnaj ve Zlíně

V prvním zápase na turnaji jsme nastoupili proti zlepšujícímu se týmu Přelouče. Začali jsme dobře a zatlačili jsme soupeřky do obrany. Ve 2' se uvolnila po křídle Kateřina Kulová a úspěšnou konverzí nám zajistila vedení. více

12.10.2009 Slávistky: Turnaj v Přelouči

Za nevlídného počasí jsme v prvním zápase nastoupili proti Spartě a opět jsme se nijak nepředvedli. V prvním poločase jsme svojí nedisciplinovanou a ustrašenou hrou darovali v nijak oslnivé formě hrajícím soupřkám pohodlný náskok 0:28. Že se proti Spartě dá hrát předvedli naše hráčky ve druhém poločase, ale i tak zápas skončil nelichotivým výsledkem 7:40 více

28.9.2009 Slávistky: Turnaj v Brně

Za krásného počasí jsme v Brně nastoupili v prvním zápase proti Petrovicím nehráli jsme dobře. Přenechali jsme soupeřkám iniciativu a první poločas jsme prohráli 0:10. více

21.9.2009 Slávistky: Turnaj na Spartě

V nové sezoně sedmičkového turnaje žen se hraje podle nového systému, kdy na každém turnaji hrají spolu týmy podle předem daného rozlosování. Každý tým hraje na turnaji 3 zápasy. více

15.9.2009 Slávistky: Pozvánka

7.8.2009 Slávistky: Nové dresy

Akce nové dresy nabrala na otáčkách a konečně se začala realizovat. Je to díky naší kapitánce Kačce. Sehnala firmu, která nám vyrobí dresy podle našich představ. více

3.8.2009 Slávistky: Individuální příprava před prvním společným tréninkem