U14 Příprava v Edenu s Říčany

Utkání s borci z Říčan máme rádi, jsou tvrdá, rychlá a hlavně naprosto čistá. I Pro to jsme si pozvali kluky z Říčan k dalšímu přípravnému utkání k nám do Edenu.

Díky marodce a školním lyžákům jsme se sešli v nižším, než očekávaném a potřebném počtu. To však nebyl žádná problém neb říčaňáků bylo víc než dost a skvěle nás doplnili. 

Za nás trenéry veliká spokojenost, žádná zranění. Klukům se moc chtělo hrát, bylo vidět, že je hra baví a po poslední výhře nad Petrovicemi jsou nahoře a že je jakákoliv chyba mrzí. V první třetině jsme ještě trochu bojovali se skládkami a i přes pěknou hru to bylo v režii Říčan, ve druhé a třetí to bylo mnohem lepší. Hra se srovnala a rozdíl již nebyl tolik znatelný. Každopádně jsme fyzicky vydrželi až do konce a nedali jsme metr hřiště zadarmo. Dobře jsme bránili střed hřiště, a když už jsme dovolili soupeři položit, musel si hledat prostory u autových lajn.

Opory našeho týmu byly opět na hřišti velmi aktivní, u mnoha dalších pak došlo k posunu tím správným směrem. Jsme velmi rádi, že i v zimním a méně záživném tréninkovém zápalu máme možnost sehrávat utkání, která nám žádný tréninkový proces nenahradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.