Prohra s Pragou 19:20

Zápas s týmem Pragy začal velice vyrovnaně, ze začátku utkání se soupeř ujal vedení z trestného kopu a skóre tak otevřel na 0:3. O pár minut později následoval trestný kop na bránu v náš prospěch, který se nám nepodařilo využít. Po delším tlaku Pragy, který se nám podařilo úspěšně ubránit jsme ze dvou získaných balonů u vlastního brankoviště dokázali přejít do rychlých protiútoků a po položení Matyáše Hory a Davida Miřáckého jsme se s jednou proměněnou konverzí ujali vedení 12:3. Po následném tlaku našeho týmu dokázal navýšit skóre také Jakub Hrdlička a následné dva body přidal Jakub Poslíšil, poločasové skóre tak bylo 19:3. Druhý poločas začal velice vlažně, čehož Praga využila a následně začala přidávat další body v její prospěch. Po dvou položeních a jedné trestné pětce, se tak soupeř ujal vedení 19:20 a zápas se blížil ke konci. V náš neprospěch hrály standartní situace, ze kterých byl náš tým opakovaně trestán a nemohl tak určovat tempo v konci zápasu.
V samotné poslední akci utkání se tým Slavie dočkal možnosti vytvořit zhruba tříminutový tlak, po kterém se dostal do obranné poloviny Pragy, ale po nařízeném trestném kopu pro soupeře následoval pouze odkop do autu a ukončení zápasu.
Náš tým tak v zápase o udržení neuspěl a příští sezónu si po ne úplně chytrém rozhodnutí vedení soutěže zúžit ligu pouze na 6 týmů z 8 i přes velice vyrovaná utkání všech osmi účastníků zahraje 1. ligu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.