Klubový online shop MACRON

Dneškem spouštíme klubový online shop MACRON, který se skvěle doplňuje s prodejem fanshopu v areálu klubu.

Ve spolupráci s naším novým hlavním partnerem pro vybavení a oblečení hráčů MACRON jsme se posunuli zase o velký kus dál.

Nová kolekce sportovního i volnočasového oblečení MACRON, kterou naleznete v online CLUBSTORU společně s mnoha doplňky primárně poslouží pro hráče a členy realizačních týmů při sportovních akcích, zápasech a reprezentaci klubu. Stejně jako náš tým mužů sehrává nově utkání v dresech této značky, budou postupně i všechny ostatní kategorie klubu přecházet na MACRON. Ať už v herních sadách, předzápasovém a tréninkovém oblečení, tak i v oblečení pro volný čas.

Byla by však škoda, kdybychom si tuto skvělou možnost ponechali pouze pro sebe, tedy hráče a realizační týmy. Jsme naopak velmi rádi, že tuto možnost můžeme nabídnout všem příznivcům našeho klubu. Neváhejte tedy a pečlivě prostudujte možnosti CLUBSTORU. Nyní totiž můžete nakupovat kdykoliv a odkudkoliv!!!

Na klubové balíčky i na celý ostatní sortiment MACRON lze využít kódy se slevou 25% které jsou uvedené na letáku v příloze .

Na provozu fanshopu na hřišti se nic nemění a nadále bude nabízet plný sortiment oblečení i doplňků. Naopak bude doplňen o některé položky ze sortimentu MACRON.

Klubové balíčky na CLUBSTORU budeme postupně rozšiřovat o další sezónní i trvalé nabídky.

Ať se nám tedy společně v novém oblečení a dresech na které budeme postupně přecházet daří!!!!

 

Odkaz na stránky : https://mcrn.yoursport.cz/rc-slavia-praha/

 

Ragby zdar!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.