ŽENY

Že rugby není pro holky? Ale vůbec ne!

 

V týmu žen RC Slavia Praha všechny umíme nosit kopačky stejně tak, jako lodičky. Náš sport je postaven na principech přátelství, fair play, respektu a týmové spolupráce. Každá hráčka ví, že tyto zásady jsou důležitější než vítězství.

Tým žen byl založený roku 2006 a dnes funguje pod vedením trenéra Vlastimila Bažanta. Tuto sezónu tréninky probíhají v pondělí, úterý a ve čtvrtek na hřišti RC Slavia Praha, na který si může každá zájemkyně o rugby přijít zatrénovat.

 

Určitě nesmíme zapomenout zmínit některé z hráček jako dnes již legendu Květu Kottkovou, která se dlouhé roky podílí na chodu týmu žen Slavie a reprezentovala ČR v ženském rugby.

 

Dále Kristýnu Dubnovou, která má za sebou již několikátý zápas za českou reprezentaci a třikrát po sobě dostala ocenění Hráčka roku klubu RC Slavia Praha. Stejně tak i Terezu Březinovou, která pravidelně nastupuje za národní tým juniorek. Účastnila se dokonce i ME 2019, kde reprezentantky dosáhly historického úspěchu pro české rugby – 7.místa.

 

Přijď si k nám zkusit rugby a přesvědč se sama, že je tento sport pro kohokoliv. Na trénink se můžeš přijít kdykoliv podívat, napiš nám, budeme se na tebe těšit!

Jako tým nejen trénujeme a hrajeme rugby, ale pořádáme i nejrůznější společné akce, soustředění a v rugby tolik známé „třetí poločasy“.

TRÉNINKY

PONDĚLÍ : 18:30 – 20:00

ČTVRTEK: 18:30 – 20:00

KONTAKT

Trenér týmu: Vlastimil BAŽANT   

mobil: +420 724 067 111

e-mail: vlastimil.bazant@adastragrp.com

 

Kapitánka týmu : Jana „Lexa“ ALEXANDROVÁ  

mobil : +420 774 909 904

 e-mail: janaalexa@seznam.cz